Do społeczności Instytutu

Drodzy Studenci Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu, Szanowni Państwo, Przyjaciele, Zapewne część z Was ma już trochę dość niekończących się apeli, ale myślę, że muszę podzielić się z Wami kilkoma informacjami i prośbą o bardzo osobistym charakterze.

Drodzy Studenci Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu,
Szanowni Państwo,
Przyjaciele,
Zapewne część z Was ma już trochę dość niekończących sie apeli, ale myślę, że muszę podzielić się z Wami kilkoma informacjami i prośbą o bardzo osobistym charakterze.
Wszyscy znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Zajęcia są odwołane bezterminowo. Będziemy się starali pozostawać w kontakcie dydaktycznym na tyle, na ile tylko środki techniczne będą na to pozwalały. Sekretariat będzie czynny, jednak ze względów bezpieczeństwa ograniczamy jego aktywność do komunikacji elektronicznej i telefonicznej.
Chciałbym żebyśmy w tych trudnych chwilach pozostali razem. Instytut był i mam nadzieję, że w tych trudnych chwilach będzie jak rodzina.  Będę na bieżąco przekazywał komunikaty na stronie Instytutu, ale przede wszystkim na Instytutowym profilu facebooka. Będą tam też nasi pracownicy. Chciałbym żebyśmy tam wymieniali się naszymi uwagami, komentarzami i problemami.
Zostańcie w domach, przy książce, przed telewizorem z najbliższymi. Nie poddawajcie się panice. Trzymajcie sie zdrowo i koniecznie pozostańmy razem.
Wasz Dyrektor
IBiDW wzmacnia współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym

Pan prof. dr hab. Bogusław Pacek został nowym dyrektorem Muzeum Wojska Polskiego

16.12.2023 - wykład pani prof. Kim Seon Jung