UJ - WSPARCIE UKRAINY - strona z informacjami przydatnymi dla studentów z Ukrainy

UJ dołącza do pomocy dla Ukrainy tworząc stronę, gdzie w jednym miejscu można znaleźć kompendium informacji dot. życia studenta z Ukrainy w Krakowie - konieczne telefony i linki

Uniwersytet Jagielloński - stworzył specjalną stronę internetową, gdzie są publikowane najważniejsze informacje dla studentów przybywających z Ukrainy, studentów ukraińskich kontynuujących naukę oraz dla studentów, którzy przerwali studia, aby wrócić do walczącej Ukrainy.

Na stronie są publikowane najważniejsze informacje dot. zamieszkania studenta w Krakowie, rozwiązania dydaktyczne proponowane studentom ukraińskim w UJ, tak aby mogli kontynuować naukę, ponadto informacje dot. bezpłatnej pomocy psychologicznej, miejsc wsparcia - kursów polskiego, bezpłatnej opieki zdrowotnej.

Strona jest na bieżąco uzupełniana i rozszerzana przez zespół zebrany wokół Welcome Centre

Targi pracy na Uniwersytecie Jagiellońskim 9 kwietnia 2024

I Kongres Bliskiego Wschodu zakończony ! W przyszłym roku Kraków !