15, 16, 19 lipca rekrutacja na studia azjatyckie (SUM)

więcej o 15, 16, 19 lipca rekrutacja na studia azjatyckie (SUM)

więcej o Free Online International Exchange Events: "CJS Online Cafe" and "Modern Japan Discussion Table"

Profesor Krzysztof Gawlikowski nie żyje

2 marca zmarł jeden z najwybitniejszych polskich sinologów. Prof. K. Gawlikowski był absolwentem UW, a w latach 1964-1966 studiował język chiński w Pekinie.Na zawsze nieśmiertelne pozostaną jego rozdziały w monumentalnej publikacji pod red. Josepha Needhama Science and Civilisation In China (Cambridge University).
więcej o Profesor Krzysztof Gawlikowski nie żyje

Życzenia Noworoczne Dyrekcji Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu

więcej o Życzenia Noworoczne Dyrekcji Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu

1000 Filmów które tworzą historie kina

Ukazał się nowy leksykon, którego współredaktorem jest pracownik naszego Instytutu dr hab. Piotr Kletowski, prof. UJ. Prezentuje on najważniejsze filmy w historii światowej kinomatografiii. Oprócz Profesora Kletowskiego hasła współtworzyła również Pani dr hab. Agnieszka Kuszewska, prof. UJ. Udział obojga Autorów w tym przedsięwzięciu jest gwarancją, że odnajdziecie Państwo w tej pozycji bardzo dużo Azji.
więcej o 1000 Filmów które tworzą historie kina

Szkoła Manuskrptów om-line Muzeum Azji i Pacyfiku

Gorąco polecamy Szkołę Manuskryptów Muzeum Azji i Pacyfiku. Warsztaty odbędą się on-line na platformie ZOOM od 8 do 10 grudnia.
więcej o Szkoła Manuskrptów om-line Muzeum Azji i Pacyfiku

III Koreanistyczne Sympozjum Studentów

Zakład Koreanistyki WO UW zaprasza Studentów IBiDW do udziału w III Koreanistycznym Sympozjum Studentów, 7 grudnia 2020 (zdalnie). Szczegóły w ogłoszeniu poniżej.
więcej o III Koreanistyczne Sympozjum Studentów