W dniu 29 czerwca 2020 roku podczas X Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” w Łodzi przedstawiciel IBiDW dr Joanna Guzik odebrała w imieniu Dyrektora IBiDW prof. dr. hab. Adama Jelonka nagrodę „Uczelnia Liderów 2020” w kategorii jednostki organizacyjne uczelni.
więcej o IBiDW nagrodzony Certyfikatem „Uczelnia Liderów 2020” oraz Wyróżnieniem Nadzwyczajnym „Primus”
Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem

Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ „Instytut Konfucjusza w Krakowie” po raz kolejny zaangażował się w pomoc w walce z pandemią koronawirusa i przekazał Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie środki ochrony osobistej.
więcej o Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem

China and the Chinese in the Modern World

Zapraszamy na konferencję, która odbędzie się drogą zdalną 13 czerwca b.r. (sobota)
więcej o China and the Chinese in the Modern World

Otwarte zasoby cyfrowe dla studiów koreańskich

więcej o Otwarte zasoby cyfrowe dla studiów koreańskich
List otwarty Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP

Drogie Studentki, Drodzy Studentki, wiemy, że minione dwa miesiące był dla nas wszystkich niezwykle trudne, a nauka w takich warunkach bywa niesprzyjająca. Dlatego chcemy Wam powiedzieć, że my, członkowie Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP UJ, jesteśmy dla Was.
więcej o List otwarty Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP

Serdecznie zapraszamy na kurs "Azja Południowo-Wschodnia – znaczenie regionu dla polskich interesów gospodarczych i politycznych", który poprowadzi Ambasador Zenon Kosiniak-Kamysz. Początek zajęć 18 maja
więcej o ONLINE: Azja Południowo-Wschodnia – znaczenie regionu dla polskich interesów gospodarczych i politycznych

Lo Chia-luen International Sinology Scholarship na Tajwanie

Do 31 maja można aplikować w ramach Lo Chia-luen International Sinology Scholarship National Chengchi University na Tajwanie. Program obejmuje stypendia trzy- albo sześciomiesięczne.
więcej o Lo Chia-luen International Sinology Scholarship na Tajwanie