DWM ogłasza konkurs dla nauczycieli akademickich i doktorantów

Dział Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkurs dla doktorantów oraz nauczycieli akademickich na wyjazdy na konferencje, szkoły letnie/zimowe oraz krótkie formy kształcenia tj. staże, kursy, warsztaty lub szkolenia, w ramach realizowanego w Uniwersytecie Jagiellońskim projektu PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej. Celem Projektu jest doskonalenie kompetencji i podnoszenie kwalifikacji naukowych poprzez międzynarodową wymianę stypendialną. W ramach ogłoszonego konkursu można ubiegać się wyłącznie o jeden wyjazd. Szczegółowe informacje o konkursie, stawki finansowania oraz lista wymaganych dokumentów i niezbędne linki znajdują się na stronie internetowej DWM pod adresem:
więcej o DWM ogłasza konkurs dla nauczycieli akademickich i doktorantów
15.01.2020 - Debata: "Wybory na Tajwanie"

więcej o 15.01.2020 - Debata: "Wybory na Tajwanie"