Serdecznie zapraszamy na konferencję, której współorganizatorem jest IBiDW UJ. Program znajduje się poniżej. We cordially invite you to the conference co-organized by Institut of the Middle and Far East Study of the Jagiellonian University. The full version of the Conference Agenda may be found below.
więcej o 4-5.12 The Young Generation Confronted with the Security Challenges in Europe and Asia .
Nagroda dla Jego Magnificencji prof. dr. hab. Wojciecha Nowaka

więcej o Nagroda dla Jego Magnificencji prof. dr. hab. Wojciecha Nowaka

DWM ogłasza konkurs dla nauczycieli akademickich i doktorantów

Dział Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkurs dla doktorantów oraz nauczycieli akademickich na wyjazdy na konferencje, szkoły letnie/zimowe oraz krótkie formy kształcenia tj. staże, kursy, warsztaty lub szkolenia, w ramach realizowanego w Uniwersytecie Jagiellońskim projektu PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej. Celem Projektu jest doskonalenie kompetencji i podnoszenie kwalifikacji naukowych poprzez międzynarodową wymianę stypendialną. W ramach ogłoszonego konkursu można ubiegać się wyłącznie o jeden wyjazd. Szczegółowe informacje o konkursie, stawki finansowania oraz lista wymaganych dokumentów i niezbędne linki znajdują się na stronie internetowej DWM pod adresem:
więcej o DWM ogłasza konkurs dla nauczycieli akademickich i doktorantów
15.01.2020 - Debata: "Wybory na Tajwanie"

więcej o 15.01.2020 - Debata: "Wybory na Tajwanie"