Skip to main content
Skip banner

Web Content Display Web Content Display

AKTUALNOŚCI

Nowa publikacja pracowników IBiDW na temat azjatyckiego modelu rozwoju

Już jest dostępna książka napisana przez pracowników IBiDW pt.: Azjatycki model polityki rozwoju społeczno-gospodarczego. Wybrane aspekty w świetle standardów i doświadczeń Unii Europejskiej pod redakcją Jana Wiktora Tkaczyńskiego i Marka Świstaka. Książka odpowiada na najistotniejsze pytania w zakresie azjatyckiego modelu rozwoju społeczno-gospodarczego z perspektywy europejskiej. Autorzy podjęli się zbadania przyczyn i konsekwencji dynamicznego rozwoju gospodarczego dla ustroju politycznego i gospodarki w Europie oraz w wybranych państwach Dalekiego Wschodu.
Read More o Nowa publikacja pracowników IBiDW na temat azjatyckiego modelu rozwoju

20.11 - wykład prof. Dana Korna

Zapraszamy na wystąpienia prof. Dana Korna "Like any other state? Israeli politics, economy and society after 70 years of existence", które odbędzie się w środę (20 listopada) o godzinie 15.00 w sali 1.02 IBiDW. Prof. Dan Korn jest byłym członkiem Knesetu, wykładowcą Uniwersytetu w Tel Awiwie, wybitnym ekspertem specjalizującym się w polityce współczesnego Izraela.
Read More o 20.11 - wykład prof. Dana Korna

6.07-31.07.2020 Szkoła Letnia na BFSU

Zapraszamy na Szkołę Letnią na Beijing Foreign Studies University, która odbędzie się od 6 do 31 lipca 2020 r. Mamy cztery miejsca dla studentów na bardzo korzystnych warunkach (zwolnienie z opłat za zajęcia i akademiki). Rejestracja rozpoczyna się 11 stycznia 2020 r. Szczegóły znajdują się tutaj.
Read More o 6.07-31.07.2020 Szkoła Letnia na BFSU

5.12 Targi pracy w Auditorium Maximum

„Szukasz pracy, praktyk? Nie wiesz, gdzie rozpocząć swoją karierę zawodową? Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami korporacji, przedsiębiorstw, instytucji oraz rekruterami. Bezpośrednie spotkanie z pracodawcami to doskonała okazja na poznanie Twojej przyszłej firmy. Już 5 grudnia w Auditorium Maximum (ul. Krupnicza 33) w g. od 10.00 do 15.00 zapraszamy na Targi Pracy! Być może właśnie tu zdecydujesz o swojej przyszłości! Zapraszamy!” Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/2458179024459430/ Link do informacji na stronie: https://biurokarier.uj.edu.pl/targi-pracy/informacje
Read More o 5.12 Targi pracy w Auditorium Maximum

4-5.12 The Young Generation Confronted with the Security Challenges in Europe and Asia .

Serdecznie zapraszamy na konferencję, której współorganizatorem jest IBiDW UJ. Program znajduje się poniżej. We cordially invite you to the conference co-organized by Institut of the Middle and Far East Study of the Jagiellonian University. The full version of the Conference Agenda may be found below.
Read More o 4-5.12 The Young Generation Confronted with the Security Challenges in Europe and Asia .
Nagroda dla Jego Magnificencji prof. dr. hab. Wojciecha Nowaka

Nagroda dla Jego Magnificencji prof. dr. hab. Wojciecha Nowaka

Read More o Nagroda dla Jego Magnificencji prof. dr. hab. Wojciecha Nowaka

DWM ogłasza konkurs dla nauczycieli akademickich i doktorantów

Dział Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkurs dla doktorantów oraz nauczycieli akademickich na wyjazdy na konferencje, szkoły letnie/zimowe oraz krótkie formy kształcenia tj. staże, kursy, warsztaty lub szkolenia, w ramach realizowanego w Uniwersytecie Jagiellońskim projektu PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej. Celem Projektu jest doskonalenie kompetencji i podnoszenie kwalifikacji naukowych poprzez międzynarodową wymianę stypendialną. W ramach ogłoszonego konkursu można ubiegać się wyłącznie o jeden wyjazd. Szczegółowe informacje o konkursie, stawki finansowania oraz lista wymaganych dokumentów i niezbędne linki znajdują się na stronie internetowej DWM pod adresem:
Read More o DWM ogłasza konkurs dla nauczycieli akademickich i doktorantów