IBiDW nagrodzony Certyfikatem „Uczelnia Liderów 2020” oraz Wyróżnieniem Nadzwyczajnym „Primus”

W dniu 29 czerwca 2020 roku podczas X Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” w Łodzi przedstawiciel IBiDW dr Joanna Guzik odebrała w imieniu Dyrektora IBiDW prof. dr. hab. Adama Jelonka nagrodę „Uczelnia Liderów 2020” w kategorii jednostki organizacyjne uczelni. Program „Uczelnia Liderów” ma za zadanie wyróżnianie najlepszych polskich uczelni i/lub podstawowych jednostek organizacyjnych, które w swoim procesie edukacyjnym kładą nacisk na kreatywność, kompetencje przywódcze i postawy liderskie, praktyki studenckie w tym współpracę z interesariuszami zewnętrznymi i innymi podmiotami gospodarczymi, jak i placówkami dyplomatycznymi.

Ponadto, IBiDW otrzymał Wyróżnienie Nadzwyczajne „Primus” za uzyskanie najwyższej liczby punktów rankingowych w edycji Programu w bieżącym roku wraz z dziewięcioma jednostkami edukacyjnymi w kategorii placówek publicznych i niepublicznych stopnia wyższego w Rzeczypospolitej Polskiej.

W dniu 1 lipca bieżącego roku odbyło się oficjalne przekazanie Dyrekcji IBiDW certyfikatów oraz statuetki.

IBiDW wzmacnia współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym

Pan prof. dr hab. Bogusław Pacek został nowym dyrektorem Muzeum Wojska Polskiego

16.12.2023 - wykład pani prof. Kim Seon Jung

Pokaz filmowy Parasite - 1.12.2023 godz. 17.00