14.01.2022 godz. 8.00- Democracy and Ethnic Nationalism - wykład i dyskusja online

Zapraszamy na wykład i dyskusję online "Democracy and Ethnic Nationalism", zorganizowaną przez Center for Cultural and Ethnic Studies, University of Sumatera Utara, (Medan, Indonezja). Jedynym z uczestników spotkania jest dr Łukasz Stach, pracownik Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

Termin spotkania, 14 stycznia 2022 (piątek), godzina 08:00 czasu polskiego (14:00 czasu indonezyjskiego).
Link do rejestracji :
IBiDW wzmacnia współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym

Pan prof. dr hab. Bogusław Pacek został nowym dyrektorem Muzeum Wojska Polskiego

16.12.2023 - wykład pani prof. Kim Seon Jung

Pokaz filmowy Parasite - 1.12.2023 godz. 17.00