Konferencja Oxford

Reprezentacja Stowarzyszenia European Association of Israel Studies oraz Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu podczas międzynarodowej konferencji pt. "EAIS 10th Annual Conference on Israel Studies. “Isolation” and “inclusion” as competing themes of contemporary Israel Studies", zorganizowanej przez Stowarzyszenie EAIS przy współpracy z Mansfield College, University of Oxford, która miała miejsce w Oxfordzie w dniach 18-20 września 2022.
Stowarzyszenie European Association of Israel Studies ma swoją siedzibę w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ i skupia się na prowadzeniu badań naukowych na temat Izraela. Organizowane konferencje to fantastyczna okazja na budowanie współpracy akademickiej i corocznie zrzeszają ponad 100 wybitnych badaczy i specjalistów zajmujących się studiami izraelskimi.

Seminarium naukowe  "Żydzi i muzułmanie w Polsce: Aspekty społeczne, kulturowe i polityczne" 25 kwietnia o godz. 14.00-15.30

Seminarium naukowe "Żydzi i muzułmanie w Polsce: Aspekty społeczne, kulturowe i polityczne" 25 kwietnia o godz. 14.00-15.30

Korean Culture, History and Politics:  Międzynarodowa konferencja online - 22.04.2024

Korean Culture, History and Politics: Międzynarodowa konferencja online - 22.04.2024