Działalność Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu w okresie jesiennej pandemii

ograniczenie do niezbędnego minimum kontaktu osobistego, dokumenty będą akceptowane wyłącznie elektronicznie od 1 listopada 2020 roku

Szanowni Państwo,

W związku z ogłoszonymi przez rząd zasadami dotyczącymi kształcenia w tzw. strefie czerwonej konieczne stało się ograniczenie do niezbędnego minimum kontaktu osobistego między wszystkimi pracownikami i studentami Instytutu. Zajęcia są prowadzone wyłącznie online, dokumenty będą przyjmowane w formie elektronicznej i w takiej równiez będa akceptowane. Sekretariat przechodzi na pracę w trybie zdalnym - kontakt osobisty będzie możliwy tylko w wyjątkowych sytuacjach po wcześniejszym umówieniu spotkania.
Tylko wspólne rozsądne podejście do walki z pandemią może zmniejszyć zagrożenie w jakim obecnie żyjemy. Liczymy na Państwa odpowiedzialność i roztropność jak też o mądrą troskę o swoje zdrowie.
Z drugiej strony jednak - wszystkie obostrzenia wprowadzone już teraz mają umożlliwić sprawne i ciągłe działanie Instytutu, możliwość kształcenia Państwa Studentów oraz prowadzenia badań. Musimy być pewni, że czekający nas czas odosobnienia okaże się czasem wykorzystanych szans i rozwoju osobistego przede wszystkim na polu naukowym.
Termin ważności legitymacji studenckich ulega kolejnemu przedłużeniu
<?xml version='1.0' encoding='UTF-8'?><root available-locales="pl_PL" default-locale="pl_PL"><Title language-id="pl_PL">o-pandemia reaktywacja</Title></root>
o-pandemia reaktywacja