harmonogramy

Harmonogram - semestr letni 2018/2019

STUDIA AZJATYCKIE - STUDIA BLISKOWSCHODNIE
 
STUDIA I STOPNIA (LICENCJACKIE)

STUDIA II STOPNIA (UZUPEŁNIAJĄCE MAGISTERSKIE)

STUDIA AZJATYCKIE - STUDIA DALEKOWSCHODNIE
 
STUDIA I STOPNIA (LICENCJACKIE)
STUDIA II STOPNIA (UZUPEŁNIAJĄCE MAGISTERSKIE)

KURSY FAKULTATYWNE 2018/2019

 

Szanowni Państwo Studenci

Profesorowie wizytujący przyjeżdżają w następujących terminach:

  • Prof. Yui K. 18.04.2019-14.06.2019 (zajęcia nie beda się odbywały w maju)
  • prof. Taha Z. 5.04.2019 - 26.04.2019
  • prof. An P. 23.02.2019 - 12.04.2019
  • prof. Kim S. N 23.02.2019-31.03.2019
  • prof. Park Ch. 23.02.2019-30.06.2019

 

Opisy sal

 

W semestrze letnim 2018/2019 zajęcia odbywać się będą w budynku przy Oleandry 2a oraz w Instytucie Polonistyki przy Ingardena 3 sala 213. Może zdarzyć się, że w USOSwebie wyświetlą się zajęcia o jednej godzinie, ale w dwóch salach - dotyczy to sali 1.01 i 1.02, 3.04 i 3.05, 2.01 i 2.02,  (w parach tak jak są wymienione) sa to sale z mozliwościa korzystania w dwojaki sposób - mogą być łączone w jedną bądź dzielone na dwie.

Egzaminy semestr letni 2018/2019

 

 

nazwa przedmiotu

wykładowca

data egzaminu

godzina egzaminu

sala    

Historia Azji Południowo-Wsch dr M. Lubina 17.06.2019 12.00-13.00 3.04/3.05
Historia Azji Południowo-Wsch cz. II dr M. Lubina 17.06.2019 13.30-14.30 1.03
Metody i techniki badań społecznych dr K. Dziurzyński 17.06.2019 11.00-13.00  
j. chiński poz. 3 egzamin ustny   17.06.2019 9.00-14.00 s. 0.13
j. koreański poz. 2 mgr S. Lee 17.06.2019 9.30-11.00 s. 1.03
j. koreański poz. 3 mgr S. Lee 17.06.2019 11.00-12.30 s. 1.03
j. japoński poz. 4 mgr M. Rachwalski 17.06.2019 11.30-13.00 s. 1.02
j. japoński poz. 3 mgr M. Rachwalski 17.06.2019 13.00-15.00 s. 1.01+1.02
j. koreański poz. 4 i 5 mgr S. Lee 17.06.2019 12.30-14.00 s. 1.05
j. japoński poz. 5 mgr M. Rachwalski 18.06.2019 11.30-13.00 s. 0.05
j. japoński poz. 2 mgr M. Rachwalski 18.06.2019 13.15-14.45 s. 1.01+1.02
         
j. angielski C1/C2 II rok mgr D. Lubińska-Pyla 18.06.2019 9.00-12.00 Audytorium Maximum sala wystawowa A
j. chiński poz. 1 egzamin ustny mgr A. Augustyniak 18.06.2019 9.00-14.00 s. 0.13
Wprowadzenie do literatury chińskiej dr A. Łuszczykiewicz 18.06.2019 16.00-18.00 s. 0.05
j. japoński poz. 1 mgr K. Jędrusik-Dyla 18.06.2019 8.30-10.30 1.01+1.02
j. japoński poz. 3 mgr K. Jędrusik-Dyla 18.06.2019 11.00-13.00 1.01+1.02
Społeczeństwa azjatyckie w perspektywie socjologicznej dr J. Wardęga 18.06.2019 15.00-16.00  
j. arabski poz. 4 mgr N. Housni 19.06.2019 12.00-13.30 s. 2.03
j. chiński poz. 1, 2 i 3 egzamin pisemny mgr A. Augustyniak 19.06.2019 9.00-11.00  
j. chiński poz. 2 egzamin ustny mgr A. Augustyniak 19.06.2019 11.30-14.00 s. 0.13
j. chiński poz. 4 i 5 (test) mgr Hsiu-Ting Yu 19.06.2019 9.00-11.00 s. 0.05
j. chiński poz. 4 i 5 (egzamin ustny) mgr Hsiu-Ting Yu 19.06.2019 12.00-16.00 s. 0.05
j. indonezyjski poz. 2 mgr S. Sienkiewicz 19.06.2019 10.00-13.00 2.05
j. japoński poz. 4 M. Yamazoe 19.06.2019 10.00-12.00 2.04
Buddyzm dr K. Jakubczak 19.06.2019 11.30-13.00  
j. koreański poz. 1 (ustny) K. Lemiesz 21.06.2019 10.00- 0.13
j. koreański poz. 1 K. Lemiesz 22.06.2019 8.00-10.00 1.03
Chińska myśl narodowa dr J. Wardęga 24.06.2019 10.00-11.00 1.01+1.02
Media na Dalekim Wschodzie dr J. Wardęga 24.06.2019 11.00-12.00 3.04+3.05
j. hindi poz. 1 mgr M. Ciemniewski 24.06.2019 10.00-12.00 0.05
j. japoński poz. 1 M. Yamazoe 26.06.2019 10.00-12.00 1.01+1.02
j. indonezyjski poz. 1 mgr S. Sienkiewicz 26.06.2019 10.00-14.00 1.03
Gospodarka Izraela dr A. Skorek 27.06.2019 14.15-15.30 s. 0.05
Hostoria Korei dr M. Hańderek 27.06.2019 12.30-13.30 3.04+3.05
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

Sesja poprawkowa w semestrze zimowym 2018/2019

nazwa przedmiotu wykładowca data egzaminu godzina egzaminu sala