Kontakt osobisty z sekretariatem wyłącznie dla studentów zarejestrowanych w Uczelnianym Systemie Rezerwacji.

Drodzy Studenci

w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu wizyta w sekretariacie możliwa jest wyłącznie dla studentów zarejestrowanych w Uczelnianym Systemie Rezerwacji. Ze względu na rozszerzającą się epidemię mimo możliwości osobistego kontaktu przy użyciu USR prosimy o zminimalizowanie ilości spotkań. Zanim podejmiecie Państwo decyzję o rejestracji, a następnie o przyjściu do sekretariatu prosimy o chwilę zastanowienia czy sprawy nie da się rozwiązać zdalnie.

Apelujemy o odpowiedzialność i o troskę o swoje i innych zdrowie! Osoby zarejestrowane prosimy o przestrzeganie godzin przyjścia do sekretariatu, tak aby kolejni studenci z rejestracji nie byli narażeni na niepotrzebny kontakt.

Uczelniany System Rezerwacji - tu kliknij

Pracownicy sekretariatu IBiDW      Plakaty z motywem Bezpieczeństwa – zamów online | Spreadshirt