Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wstęp do budynku przy Oleandry 2a jest ograniczony

Uwaga!

Informujemy, że zgodnie z zarządzeniem nr 37 Rektora UJ z dnia 16 kwietnia 2021 r., wstęp do budynków Uniwersytetu Jagiellońskiego mają wyłącznie pracownicy świadczący pracę w trybie stacjonarnym, studenci i doktoranci po uprzednim umówieniu się i otrzymaniu konkretnego terminu spotkania oraz osoby świadczące usługi na rzecz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Prosimy o kontakt z sekretariatem IBiDW w jeden z następujących sposobów:

• telefonicznie na numery telefonów wskazane poniżej
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adresy e-mail wskazane poniżej
  • za pośrednictwem MS Teams

Kontakt osobisty z sekretariatem wyłącznie dla studentów zarejestrowanych w Uczelnianym Systemie Rezerwacji.
Profesor Krzysztof Gawlikowski nie żyje
Zmiana terminu egzaminu Topik 2021
W semestrze letnim 2020/2021 w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu uczymy się nadal zdalnie !