W semestrze letnim 2020/2021 w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu uczymy się nadal zdalnie !

W związku z Zarządzeniem nr 4 Rektora UJ z dnia 13 stycznia 2021  roku informujemy, że wszystkie zajęcia prowadzone w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu w semestrze letnim 2020/2021 nadal będą odbywały się zdalnie.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wstęp do budynku przy Oleandry 2a jest ograniczony
Kontakt osobisty z sekretariatem wyłącznie dla studentów zarejestrowanych w Uczelnianym Systemie Rezerwacji.
Profesor Krzysztof Gawlikowski nie żyje
Zmiana terminu egzaminu Topik 2021