Zmiana terminu egzaminu Topik 2021

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, iż z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2
nie jesteśmy w stanie zorganizować w kwietniu tego roku egzaminu TOPIK
w Krakowie. Staramy się jak najlepiej przygotować do przeprowadzenia egzaminu w październiku. Będzie to jednak możliwe tylko jeśli sytuacja epidemiczna w Polsce ulegnie poprawie i ustabilizowaniu. Szczegółowe informacje na temat egzaminu, który być może będzie mógł się odbyć w październiku, zostaną podane w lipcu na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku IBiDW.

Życzymy wszystkim motywacji w przygotowaniach do egzaminu TOPIK.
Komisja TOPIK UJ
Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wstęp do budynku przy Oleandry 2a jest ograniczony
Kontakt osobisty z sekretariatem wyłącznie dla studentów zarejestrowanych w Uczelnianym Systemie Rezerwacji.
Profesor Krzysztof Gawlikowski nie żyje
W semestrze letnim 2020/2021 w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu uczymy się nadal zdalnie !