REKRUTACJA na STUDIA PODYPLOMOWE TRWA TYLKO DO 23 WRZEŚNIA 2022 !!!

Nasze studia podyplomowe - REKRUTACJA JESZCZE TRWA !!!! ZAPRASZAMY !!!!! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !

Do piątku 23 września (do 12:00) trwa rekrutacja na roczne interdyscyplinarne studia podyplomowe "Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka", prowadzone w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ. Są to studia stacjonarne z opcją uczestnictwa online. Zajęcia prowadzą specjaliści z UJ oraz innych polskich uczelni, jak również dyplomaci i praktycy ze świata biznesu. W programie przewidziano 180 godzin zajęć, w tym 36 godzin języka chińskiego, zaplanowanych na 10 weekendów.
Koszt studiów: 1500 zł/ semestr.
WITAMY WSZYSTKICH STUDENTÓW INSTYTUTU BLISKIEGO I DALEKIEGO WSCHHODU !  Zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2022/2023
WITAMY WSZYSTKICH STUDENTÓW INSTYTUTU BLISKIEGO I DALEKIEGO WSCHHODU ! Zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2022/2023
Konferencja Oxford
Kolejna Szkoła Letnia IBiDW - teraz: Azja Południowo-Wschodnia
FAQ dla studentek i studentów 1 roku !