W dniu 29 czerwca 2020 roku podczas X Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” w Łodzi przedstawiciel IBiDW dr Joanna Guzik odebrała w imieniu Dyrektora IBiDW prof. dr. hab. Adama Jelonka nagrodę „Uczelnia Liderów 2020” w kategorii jednostki organizacyjne uczelni.
więcej o IBiDW nagrodzony Certyfikatem „Uczelnia Liderów 2020” oraz Wyróżnieniem Nadzwyczajnym „Primus”

Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem

Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ „Instytut Konfucjusza w Krakowie” po raz kolejny zaangażował się w pomoc w walce z pandemią koronawirusa i przekazał Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie środki ochrony osobistej.
więcej o Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem

China and the Chinese in the Modern World

Zapraszamy na konferencję, która odbędzie się drogą zdalną 13 czerwca b.r. (sobota)
więcej o China and the Chinese in the Modern World

Do 30 września 2020 roku: odwołane: wszystkie wyjazdy służbowe: pracowników, doktorantów i studentów, konferencje naukowe oraz inne wydarzenia organizowane przez UJ (poza tymi organizowanymi online)
więcej o Studia, sesja egzaminacyjna oraz obrony prac dyplomowych online w UJ do 30 września 2020 roku

List otwarty Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP

Drogie Studentki, Drodzy Studentki, wiemy, że minione dwa miesiące był dla nas wszystkich niezwykle trudne, a nauka w takich warunkach bywa niesprzyjająca. Dlatego chcemy Wam powiedzieć, że my, członkowie Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP UJ, jesteśmy dla Was.
więcej o List otwarty Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP

Otwarte zasoby cyfrowe dla studiów koreańskich

więcej o Otwarte zasoby cyfrowe dla studiów koreańskich

Serdecznie zapraszamy na kurs "Azja Południowo-Wschodnia – znaczenie regionu dla polskich interesów gospodarczych i politycznych", który poprowadzi Ambasador Zenon Kosiniak-Kamysz. Początek zajęć 18 maja