Szkoła Manuskrptów om-line Muzeum Azji i Pacyfiku

Gorąco polecamy Szkołę Manuskryptów Muzeum Azji i Pacyfiku. Warsztaty odbędą się on-line na platformie ZOOM od 8 do 10 grudnia.
więcej o Szkoła Manuskrptów om-line Muzeum Azji i Pacyfiku

III Koreanistyczne Sympozjum Studentów

Zakład Koreanistyki WO UW zaprasza Studentów IBiDW do udziału w III Koreanistycznym Sympozjum Studentów, 7 grudnia 2020 (zdalnie). Szczegóły w ogłoszeniu poniżej.
więcej o III Koreanistyczne Sympozjum Studentów

China's environmental policy in terms of European Union standards

Nakładem prestiżowego wydawnictwa Vandenhoeck & Ruprecht (300 pkt według listy MNiSW) ukazała się monografia autorstwa pracowników naszego Instytutu, Panów Profesorów Jana W. Tkaczyńskiego i Łukasza Gacka
więcej o China's environmental policy in terms of European Union standards

European Association of Israel Studies (EAIS) z siedzibą w IBiDW UJ

Z radością informujemy, że European Association of Israel Studies (EAIS) przeniosło swoją siedzibę z londyńskiego School of Oriental and African Studies do Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.
więcej o European Association of Israel Studies (EAIS) z siedzibą w IBiDW UJ

Słowo od Dziekana na rok akademicki 2020/2021

więcej o Słowo od Dziekana na rok akademicki 2020/2021

W dniu 29 czerwca 2020 roku podczas X Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” w Łodzi przedstawiciel IBiDW dr Joanna Guzik odebrała w imieniu Dyrektora IBiDW prof. dr. hab. Adama Jelonka nagrodę „Uczelnia Liderów 2020” w kategorii jednostki organizacyjne uczelni.
więcej o IBiDW nagrodzony Certyfikatem „Uczelnia Liderów 2020” oraz Wyróżnieniem Nadzwyczajnym „Primus”
Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem

Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ „Instytut Konfucjusza w Krakowie” po raz kolejny zaangażował się w pomoc w walce z pandemią koronawirusa i przekazał Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie środki ochrony osobistej.
więcej o Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem