Dodatkowy termin kursu BHK - wyłącznie dla osób, które zapomniały zrobić kurs w I terminie

Szanowni Państwo,

zostały uruchomione zapisy na drugi - dodatkowy (!) termin szkolenia BHK.

W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy, że na szkolenie BHK student/doktorant jest zapisywany w USOS tylko jeden raz w danym roku akademickim. Nie należy powtarzać zapisu w semestrze letnim.

Informacja o terminie szkolenia BHK i szczegóły dotyczące zapisów znajdują się na stronie Inspektoratu BHP w zakładce Szkolenia dla studentów i doktorantów (dot. BHK w języku polskim) oraz w zakładce Training in English for students/ PhD students (dot. BHK w języku angielskim).

Studenci i doktoranci samodzielnie zapisują się na szkolenie na platformie „Pegaz” w terminie do 14 maja 2024 r.

W celu zapisania się na szkolenie należy:

1. Wybrać odpowiedni kurs.
  1. Zalogować się danymi do poczty uniwersyteckiej.
  2. Wybrać „Zapisz mnie". Poprawność zapisu można sprawdzić poprzez wejście w zakładkę „Uczestnicy" i wyszukanie swojego nazwiska wśród uczestników.
  3. UWAGA! Niezwłocznie po zapisaniu się do kursu w dziale „Organizacja zajęć” należy wypełnić formularz „Informacje o uczestniku". Informacje te są oceniane, a uzyskane w ten sposób punkty są warunkiem koniecznym do zaliczenia szkolenia. „Informacja o uczestniku” zostanie sprawdzona i oceniona przez prowadzącego kurs. Ilość uzyskanych punktów oraz ewentualny komentarz o konieczności uzupełnienia informacji będzie można znaleźć w informacji zwrotnej w formularzu oraz w zakładce „Oceny”.

Szkolenie BHK odbędzie się na platformie zdalnego nauczania „Pegaz” w terminie 28 maja – 18 czerwca 2024 r.

7.12.2023 odwołanie  zajęć oraz dyżuru dra Kwiecińskiego

7.12.2023 odwołanie zajęć oraz dyżuru dra Kwiecińskiego