„Opowieść o Simcheong” - 6 czerwca 2024, godz.: 18.00 - VIII LO im. S. Wyspiańskiego, ul. Grzegórzecka 24

Serdecznie zapraszamy na drugie przedstawienie Klubu Miłośników Teatru Koreańskiego działającego w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ w ramach projektu SEED Program for Korean Studies. Spektakl powstał na bazie klasycznego koreańskiego utworu literackiego pt. „Opowieść o Simcheong”. Pokaz odbędzie się w czwartek 6 czerwca 2024 roku o godzinie 18.00 w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego przy ul. Grzegórzeckiej 24. Będzie nam niezmiernie miło móc podzielić się artystyczną działalnością studentów IBiDW Uniwersytetu Jagiellońskiego i uczniów VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego.

Wstęp na przedstawienie jest wolny!

png
plakat przedstawienia Opowieść o Shimcheong
8.06.2024 - zapraszamy na wykład "Diplomatic Negotiations and Encounters with Modernity: Min Yŏnghwan’s Mission to Russia in 1896"

Wspólne czytanie koreańskiej powieści pt. „Mała kula podrzucona przez karła” autorstwa Se-hui Cho: 10 czerwca 2024 roku, godz. 13.00