"Polska w świecie . Reaktywacja: - film promocyjny

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego książkę "Polska w świecie. Reaktywacja".

We wstępie do książki czytamy:

"Autorami niniejszego tomu są byli ambasadorowie RP, dyplomaci o długim doświadczeniu w służbie zagranicznej oraz wybitni eksperci reprezentujący różne dziedziny życia publicznego. Znają ich Państwo z licznych analiz, komentarzy, ale przede wszystkim poprzez dokonania w służbie państwu polskiemu.
Przedstawione przez nich opinie mają charakter całkowicie autorski. Nad problemami stojącymi przed polską dyplomacją wielokrotnie debatowaliśmy. Często się spieraliśmy. Niekiedy różniliśmy się w diagnozach. Całkowita swoboda w wyborze problemów, a następnie w ich ocenie, stała się fundamentem tej książki."
Ze wstępu "Polska w świecie. Reaktywacja"
Redakcja: Adam W. Jelonek, Ryszard Schnepf
Przedmowa: Radosław Sikorski

Obejrzyj film

29.02.2024 - 1.03.2024 - I Kongres Bliskiego Wschodu

Pan prof. dr hab. Bogusław Pacek został nowym dyrektorem Muzeum Wojska Polskiego

19.01.2024 - przedstawienie teatralne studentów IBiDW: Opowieść o Chunhyang

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !