European Association of Israel Studies (EAIS) z siedzibą w IBiDW UJ

Z radością informujemy, że European Association of Israel Studies (EAIS) przeniosło swoją siedzibę z londyńskiego School of Oriental and African Studies do Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.
więcej o European Association of Israel Studies (EAIS) z siedzibą w IBiDW UJ

Do 27 października można zgłaszać się na zdalne praktyki studenckie w Instytucie Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego (dawny SDirect24) poprzez mail: sdirect24@gmail.com
więcej o Zdalne praktyki studenckie w Instytucie Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego

od 27 października 2020 roku w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu możliwość kontaktu osobistego z sekretariatem wyłącznie dla osób zarejestrowanych w Uczelnianym Systemie Rezerwacji
więcej o Od 26 października w sekretariacie IBiDW uruchomiony zostanie "elektroniczny system kolejkowy"

Słowo od Dziekana na rok akademicki 2020/2021

więcej o Słowo od Dziekana na rok akademicki 2020/2021

Zaproszenie na darmowy kursie on-line "Exploring Japanese culture and society from manga and animation" dla studentów ze znajomością języka japońskiego na poziomie N1 i N2. Uwaga: termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 września. Bliższe informacje w ogłoszeniu, które jest tutaj
więcej o Do 6 września zapisy na kurs on-line "Exploring Japanese culture and society from manga and animation"

Zgodnie z Komunikatem nr 16 Prorektorów UJ zajęcia prowadzone w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu w sem. zimowym roku akad. 2020/21 będą się odbywać zdalnie.
więcej o Od 2 października 2020 roku w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu uczymy się nadal zdalnie !

W dniu 29 czerwca 2020 roku podczas X Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” w Łodzi przedstawiciel IBiDW dr Joanna Guzik odebrała w imieniu Dyrektora IBiDW prof. dr. hab. Adama Jelonka nagrodę „Uczelnia Liderów 2020” w kategorii jednostki organizacyjne uczelni.
więcej o IBiDW nagrodzony Certyfikatem „Uczelnia Liderów 2020” oraz Wyróżnieniem Nadzwyczajnym „Primus”