Szkolenie na temat praw i obowiązków studentów I roku

Uwaga studencie I roku licencjatu - obowiązkowe!

W związku z inicjatywą Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego i pod patronatem Pana Rektora Armena Edigariana, w najbliższym czasie odbędą się obowiązkowe szkolenia dla studentów I roku studiów I stopnia na temat praw i obowiązków studenta. Każdy student I roku studiów prowadzonych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ powinien zarejestrować się poprzez system USOS na jedną z trzech dat szkoleń, zgodnie z procedurą opisaną w załączniku do niniejszego maila. Macie Państwo do dyspozycji opcje trzech różnych dni tygodnia, co ma związek z różnym harmonogramem zajęć na różnych kierunkach studiów. Każdy student, który się zarejestruje i weźmie udział w szkoleniu uzyska formalne zwolnienie z udziału w zajęciach dydaktycznych mających miejsce w czasie szkolenia.

Zaproszenie jest tutaj

Instrukcja rejestracji jest tutaj.

Data opublikowania: 14.11.2019
Osoba publikująca: Agnieszka Mielczarska