Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

DWM ogłasza konkurs dla nauczycieli akademickich i doktorantów

Dział Współpracy Międzynarodowej ogłasza konkurs dla doktorantów oraz nauczycieli akademickich na wyjazdy na konferencje, szkoły letnie/zimowe oraz krótkie formy kształcenia tj. staże, kursy, warsztaty lub szkolenia, w ramach realizowanego w Uniwersytecie Jagiellońskim projektu PROM - Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej. Celem Projektu jest doskonalenie kompetencji i podnoszenie kwalifikacji naukowych poprzez międzynarodową wymianę stypendialną. W ramach ogłoszonego konkursu można ubiegać się wyłącznie o jeden wyjazd. Szczegółowe informacje o konkursie, stawki finansowania oraz lista wymaganych dokumentów i niezbędne linki znajdują się na stronie internetowej DWM pod adresem:

https://dwm.uj.edu.pl/inne-oferty/stypendia-mniszw/oferta-nawa p_p_id=56_INSTANCE_VJ7R9QpRrdhg&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-3&p_p_col_count=1

Termin składania dokumentów w DWM upływa w dniu 31 stycznia 2020r. Oferta skierowana jest wyłącznie do osób, które nie ukończyły 40 roku życia.

Data opublikowania: 08.01.2020
Osoba publikująca: Agnieszka Mielczarska