Ograniczony wstęp do budynku przy Oleandry 2a

więcej o Ograniczony wstęp do budynku przy Oleandry 2a

więcej o Kontakt osobisty z sekretariatem wyłącznie studentów zarejestrowanych w Uczelnianym Systemie Rezerwacji.

Profesor Krzysztof Gawlikowski nie żyje

2 marca zmarł jeden z najwybitniejszych polskich sinologów. Prof. K. Gawlikowski był absolwentem UW, a w latach 1964-1966 studiował język chiński w Pekinie.Na zawsze nieśmiertelne pozostaną jego rozdziały w monumentalnej publikacji pod red. Josepha Needhama Science and Civilisation In China (Cambridge University).
więcej o Profesor Krzysztof Gawlikowski nie żyje

Zmiana terminu egzaminu Topik 2021

więcej o Zmiana terminu egzaminu Topik 2021

więcej o W semestrze letnim 2020/2021 w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu uczymy się nadal zdalnie !

Życzenia Noworoczne Dyrekcji Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu

więcej o Życzenia Noworoczne Dyrekcji Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu

1000 Filmów które tworzą historie kina

Ukazał się nowy leksykon, którego współredaktorem jest pracownik naszego Instytutu dr hab. Piotr Kletowski, prof. UJ. Prezentuje on najważniejsze filmy w historii światowej kinomatografiii. Oprócz Profesora Kletowskiego hasła współtworzyła również Pani dr hab. Agnieszka Kuszewska, prof. UJ. Udział obojga Autorów w tym przedsięwzięciu jest gwarancją, że odnajdziecie Państwo w tej pozycji bardzo dużo Azji.
więcej o 1000 Filmów które tworzą historie kina