China's environmental policy in terms of European Union standards

Nakładem prestiżowego wydawnictwa Vandenhoeck & Ruprecht (300 pkt według listy MNiSW) ukazała się monografia autorstwa pracowników naszego Instytutu, Panów Profesorów Jana W. Tkaczyńskiego i Łukasza Gacka
więcej o China's environmental policy in terms of European Union standards

European Association of Israel Studies (EAIS) z siedzibą w IBiDW UJ

Z radością informujemy, że European Association of Israel Studies (EAIS) przeniosło swoją siedzibę z londyńskiego School of Oriental and African Studies do Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.
więcej o European Association of Israel Studies (EAIS) z siedzibą w IBiDW UJ

Słowo od Dziekana na rok akademicki 2020/2021

więcej o Słowo od Dziekana na rok akademicki 2020/2021

W dniu 29 czerwca 2020 roku podczas X Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” w Łodzi przedstawiciel IBiDW dr Joanna Guzik odebrała w imieniu Dyrektora IBiDW prof. dr. hab. Adama Jelonka nagrodę „Uczelnia Liderów 2020” w kategorii jednostki organizacyjne uczelni.
więcej o IBiDW nagrodzony Certyfikatem „Uczelnia Liderów 2020” oraz Wyróżnieniem Nadzwyczajnym „Primus”
Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem

Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ „Instytut Konfucjusza w Krakowie” po raz kolejny zaangażował się w pomoc w walce z pandemią koronawirusa i przekazał Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie środki ochrony osobistej.
więcej o Instytut Konfucjusza w Krakowie wspiera walkę z koronawirusem

China and the Chinese in the Modern World

Zapraszamy na konferencję, która odbędzie się drogą zdalną 13 czerwca b.r. (sobota)
więcej o China and the Chinese in the Modern World
List otwarty Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP

Drogie Studentki, Drodzy Studentki, wiemy, że minione dwa miesiące był dla nas wszystkich niezwykle trudne, a nauka w takich warunkach bywa niesprzyjająca. Dlatego chcemy Wam powiedzieć, że my, członkowie Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP UJ, jesteśmy dla Was.
więcej o List otwarty Wydziałowej Rady Samorządu Studentów WSMiP