Instytut Boyma zaprasza do współpracy

Szanowni Państwo,

Instytut Boyma zaprasza do współpracy młodych doktorów i doktorantów róznych dyscyplin nauk społecznych i ekonomicznych zajmujących się krajami Azji. Celem współpracy jest propagowanie wiedzy o zmianach w Azji oraz szans i wyzwań związanych z rozwojem tego regionu świata.

Współpraca z Instytutem Boyma pozwoli rozwinąć kompetencje analityczne i komunikacyjne oraz zaistnieć w polskich mediach, Instytut ten  wspópracuje bowiem z wieloma portalami np.: www.forbes.pl, www.wnp.pl czy Nowe Rynki (rp.pl).

Seminarium naukowe  "Żydzi i muzułmanie w Polsce: Aspekty społeczne, kulturowe i polityczne" 25 kwietnia o godz. 14.00-15.30

Seminarium naukowe "Żydzi i muzułmanie w Polsce: Aspekty społeczne, kulturowe i polityczne" 25 kwietnia o godz. 14.00-15.30

Korean Culture, History and Politics:  Międzynarodowa konferencja online - 22.04.2024

Korean Culture, History and Politics: Międzynarodowa konferencja online - 22.04.2024