Pracownicy

Dyrekcja Instytutu

 

Katedra Azji Wschodniej i Południowej

 

imię i nazwisko e-mail  

prof. dr hab. Adam W. Jelonek (kierownik)

ajelonek@hotmail.com

piątek po wcześniejszym ustaleniu spotania pok. 0.07

prof. dr hab. Jan Wiktor Tkaczyński jan.tkaczynski@uj.edu.pl czwartek: 9.00-10.00, 12.30-13.00 pok. -1.07
prof. dr hab. Bogusław Pacek boguslaw.pacek@uj.edu.pl piątek: 10.00-11.00 pok. -1.07
dr hab. Piotr Gawliczek piotr.gawliczek@uj.edu.pl piątek: 13.30-15.00 pok. -1.07
dr hab. Marek Świstak marek.swistak@uj.edu.pl środa: 13.30-15.00 pok. -1.07
dr hab. Piotr Kletowski piotr.kletowski@uj.edu.pl czwartek: 14.00-14.45 pok. -1.12
dr Olga Barbasiewicz olga.barbasiewicz@uj.edu.pl sobota: 10.00-15 - 11.00 pok. -1.09
dr Paweł Dybała pawel.dybala@uj.edu.pl

pok. -1.09

dr Joanna Guzik j.m.guzik@gmail.com środa: 11.00-12.00 pok. - 1.09
dr Beata Kowalczyk   możliwość kontaktu wyłącznie drogą meilową: beata.1.kowalczyk@uj.edu.pl.
dr Joanna Puchalska j.k.puchalska@gmail.com czwartek: 14.00-15.00 pok. -1.09
mgr Krzysztof Moch krzysztof.moch@uj.edu.pl urlop
mgr Minako Rachwalski minako.rachwalski@uj.edu.pl środa: 13.00-14.00 pok. -1.06
mgr Klaudia Jędrusik-Dyla   czwartek: 13.00 (po wcześniejszym ustaleniu meilowym) pok. -1.06
mgr Masaki Yamazoe what-what-what@hotmail.co.jp czwartek: 13.00-14.00 pok. -1.06
   
dr hab. Łukasz Gacek, prof. UJ        lukasz.gacek@uj.edu.pl czwartek: 13.00-14.00 pok. 3.10

 dr hab. Ewa Trojnar, prof. UJ

ewa.trojnar@uj.edu.pl piątek: 11.00-11.30, pok. 3.10
dr Rafał Kwieciński rafal.kwiecinski@uj.edu.pl

 

dr Małgorzata Osińska malosi1875@gmail.com środa: 11:00 - 12:00, pok. 3.10
dr Joanna Wardęga joanna.wardega@uj.edu.pl Dyżur we wrześniu: 10.09, 11:15-12:00 pok. 3.10
dr Adina Zemanek adina.zemanek@gmail.com Urlop
dr Bogdan Zemanek bogdan.zemanek@gmail.com środa 13.45-14.45 pok. 3.10
mgr Ada Augustyniak ada.augustyniak@gmail.com wtorek: 11.30-12.30 pok. 3.10
mgr Rui Mao   Urlop
dr Li Wang   piątek: 14.45-15.45 pok. 3.10
mgr Runrun Liu   poniedziałek: 14.00-15.00 pok. 3.10
 

dr hab. Agnieszka Kuczkiewicz-Fraś, prof. UJ

a.kuczkiewicz-fras@uj.edu.pl

czwartek: 16.00 - po wcześniejszym uzgodnieniu meilowym pok. -1.14

dr Krzysztof Jakubczak x.jakubczak@gmail.com środa: 18.30 -19.30 pok. - 1.14
dr Kamila Junik-Łuniewska kamila.junik@uj.edu.pl wtorek: 16.45-17.45 pok. -1.14
mgr Marcin Ciemniewski marcin.ciemniewski@uj.edu.pl środa: 11:30-12:30 pok. -1.06
 

dr hab. Renata Czekalska, prof. UJ  

r.czekalska@uj.edu.pl piątek: 13.45-14.45 pok. -1.15
dr Marek Hańderek marek.handerek@uj.edu.pl czwartek: 14.00-15.00 pok. -1.15
dr Oskar Pietrewicz   czwartek:  pok. - 1.15
mgr Anna Krakovetska   piątek: 11.30-12.00 pok. -1.06
 
dr hab. Jerzy Bayer

jerzy.bayer@uj.edu.pl

poniedziałek: 10.30-11.30 pok. -1.08
dr Łukasz Fyderek

lukasz.fyderek@uj.edu.pl

poniedziałek 13.00-14.00 pok. -1.08
dr Michał Lubina michal.lubina@uj.edu.pl czwartek: 14.50-15.50 pok. -1.08
 

dr hab. Agnieszka Kuszewska, prof. UJ

agnieszka.kuszewska@gmail.com środa: 18.00-18.45, pok. -1.08
dr Piotr Łukasiewicz   wtorek: od 14.45 po wcześniejszym ustaleniu terminu drogą meilową s.1.03
dr Wojciech Maciejowski   konsultacje po wcześniejszym ustaleniu terminu drogą mailową pok. -1.08

 

Katedra Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

 

imię i nazwisko e-mail  

ks. prof. dr hab. Krzysztof Kościelniak

(kierownik)

 xkoscielniak@gmail.com pok. -1.13
 

dr hab. Przemysław W. Turek, prof. UJ

przemyslaw.turek@uj.edu.pl poniedziałek: 15.00-16.00 pok. -1.10
dr hab. Joanna Dyduch joanna.dyduch@uj.edu.pl czwartek: 14.45-15.45 pok. -1.10
dr Daria Boniecka-Stępień daria_boniecka@wp.pl poniedziałek: pok. - 1.10
dr Magdalena Pycińska magdalena.pycinska@uj.edu.pl poniedziałek: 14,00-15.00 pok. 00.8
dr Artur Skorek arturskorek1@gmail.com środa: 13.00-14.00 pok. -1.10
dr Daniel Starzyński dstarzynski@tlen.pl środa: 15.00-16.30 pok. -1.06
mgr Nadim Housni nadem.husni@gmail.com czwartek: 11.30-13.00 pok. -1.06
 

dr hab. Paweł Siwiec, prof. UJ

pawel.siwiec@uj.edu.pl czwartek: 13.15-14.15 pok. - 1.13
dr Ida Balwierz idabal@wp.pl piątek: 11.30-12.30 pok. - 1.13 
dr Karolina Rak carolaynarak@gmail.com środa: 11.30-12.30 pok. 00.7
dr Marcin Rzepka marcin.rzepka@uj.edu.pl poniedziałek: 11.00-12.00 pok. -1.13
     

prof. dr hab. Hubert Królikowski

hubert.krolikowski@uj.edu.pl

poniedziałek: 10.00-11.30 pok. -1.12

dr hab. Piotr Kletowski piotr.kletowski@uj.edu.pl czwartek: 14.00-14.45 pok. -1.12
dr Krzysztof Dziurzyński chris58k4@gmail.com poniedziałek: 13.00-14.00 pok. -1.12
dr Michał Lipa michal.lipa@uj.edu.pl środa: 17.15-18.15 pok. -1.12
mgr Tadeusz Gałuszka tadeusz.galuszka@uj.edu.pl czwartek: 13:15-15:00 pok. -1.06
 

dr hab. Krzysztof Trzciński, prof. UJ

(kierownik)

krzysztof.trzcinski@uj.edu.pl środa: 10.30-11.30 pok. -1.12
 
 

 

Współpracownicy

imię i nazwisko e-mail                   
Karolina Lemiesz karolina.lemiesz@op.pl piątek 11.30-12.30 pok. -1.16
     
mgr Simona Sienkiewicz sim.sienkiewicz@gmail.com wtorek 11.30-13.00 pok. -1.06