Pracownicy

Dyrekcja Instytutu

 

Katedra Azji Wschodniej i Południowej

 

imię i nazwisko e-mail  

prof. dr hab. Adam W. Jelonek

(kierownik)

ajelonek@hotmail.com

dyżur w semestrze zimowym 

     
Zakład Japonii (w strukturze Katedry Azji Wschodniej i Południowej)
prof. dr hab. Adam Jelonek (kierownik) ajelonek@hotmail.com  
dr hab. Piotr Kletowski piot.kletowski@uj.edu.pl  
dr Olga Barbasiewicz obarbasiewicz@gmail.com  
dr Paweł Dybała pawel.dybala@uj.edu.pl

dyżur w semestrze zimowym 2018/2019 piątek 10.15-11.15 p. 127

dr Joanna Guzik j.m.guzik@gmail.com

dyżur w semestrze zimowym wtorek 16.45-17.45 p. 127

dr Beata Kowalczyk    
dr Joanna Puchalska j.k.puchalska@gmail.com dyżur w semestrze zimowym 2018/2019 czwartek 13.00-14.00 p. 127
mgr Krzysztof Moch krzysztof.moch@uj.edu.pl  
mgr Minako Rachwalski minakom618@gmail.com  
mgr Klaudia Jędrusik-Dyla    
mgr Masaki Yamazoe what-what-what@hotmail.co.jp    
   
Zakład Chin (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)
dr hab. Łukasz Gacek, prof UJ        (kierownik) lukasz.gacek@uj.edu.pl  

 dr hab. Ewa Trojnar

ewa.trojnar@uj.edu.pl dyżur z semestrze zimowym 2018/2019 czwartek 15.45-16.45 p. 126
dr hab. Piotr Kletowski piotr.kletowski@uj.edu.pl  
dr Rafał Kwieciński rafal.kwiecinski@uj.edu.pl

dyżur w semestrze zimowym 18/19  czwartek 12.00-13.00 p. 024

dr Małgorzata Osińska m.osinska@uj.edu.pl  
dr Joanna Wardęga joanna.wardega@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym 2018/19: środa 9:40-10:30 p. 024
dr Adina Zemanek adina.zemanek@gmail.com Urlop
dr Bogdan Zemanek bogdan.zemanek@gmail.com  
mgr Ada Augustyniak ada.augustyniak@gmail.com  
mgr Rui Mao   Urlop
dr Li Wang    
mgr Runrun Liu    
 
Zakład Azji Południowej (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)

dr hab. Agnieszka Kuczkiewicz-Fraś

(kierownik)

a.kuczkiewicz-fras@uj.edu.pl

 

 

dr Krzysztof Jakubczak x.jakubczak@gmail.com dyżur w semestrze zimowym 18/19  czwartek 13.45-14.45 p. 148
dr Kamila Junik-Łuniewska kamila.junik@uj.edu.pl  
mgr Marcin Ciemniewski    
 
Zakład Korei (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)

dr hab. Renata Czekalska    (kierownik)

r.czekalska@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym 2018/2019 piątek 16.30-17.30 p. 126
dr Marek Hańderek   dyżur w semetrze zimowym 2018/2019 piatek 13.00-14.00 p. 127
dr Oskar Pietrewicz   dyżur w semestrze zimowym 2018/2019 czwartek 12.00-13.00 p. 127
 
Zakład Azji Południowo-Wschodniej (w strukturze katedry Azji Wschodniej i Południowej)
dr hab. Jerzy Bayer (kierownik) jerzy.bayer@uj.edu.pl  
dr Łukasz Fyderek lukasz.fyderek@uj.edu.pl  
dr Michał Lubina michal.lubina@uj.edu.pl  
 
Zakład Azji Centralnej (w strukturze Azji Wschodniej i Południowej)

dr hab. Agnieszka Kuszewska, prof. UJ

(kierownik)

agnieszka.kuszewska@uj.edu.pl  
dr Piotr Łukasiewicz    
dr Wojciech Maciejowski    

 

Katedra Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

 

imię i nazwisko e-mail  

ks. prof. dr hab. Krzysztof Kościelniak

(kierownik)

 xkoscielniak@gmail.com  
 
Zakład Izraela i Lewantu (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

dr hab. Przemysław W. Turek

(kierownik)

przemyslaw.turek@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym 2018/2019 środa 14.00-14.45 p. 128
dr hab. Joanna Dyduch   dyzur w semestrze zimowym 2018/2019 czwartek 13.30-14.30 p. 124
dr Daria Boniecka-Stępień daria_boniecka@wp.pl dyżur w semestrze zimowym poniedziałek 10.15-11.15 p.037
dr Magdalena Pycińska magdalena.pycinska@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym 2018/2019 poniedziałek 14.00-15.00 p. 125
dr Artur Skorek arturskorek1@gmail.com dyzur w semestrze zimowym  środa 13.00-14.00 p. 124
dr Daniel Starzyński dstarzynski@tlen.pl dyzur w semestrze zimowym środa 15.00-16.30 p. 037
mgr Nadim Housni nadem.husni@gmail.com  
 
Zakład Krajów Zatoki Perskiej (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

dr hab. Paweł Siwiec

(kierownik)

pawel.siwiec@uj.edu.pl dyzur w semetrze zimowym 2018/2019 czwartek 14.00-15.00 p. 128
dr Ida Balwierz idabal@wp.pl dyżur w semestrze zimowym środa, godz. 16.00-17.00 s. 036.
dr Karolina Rak carolaynarak@gmail.com dyzur w semestrze zimowym 2018/2019 12.00-13.00 p. 036
     
Zakład Afryki Północnej (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

prof. dr hab. Hubert Królikowski

(kierownik)

hubert.krolikowski@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym 2018/2019 poniedziałek 12.00-13.00 p. 124
dr Krzysztof Dziurzyński chris58k4@gmail.com  
dr Michał Lipa michal.lipa@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym 2018/2019 czwartek 12.00-13.00 p. 036 po wcześniejszym kontakcie mailowym
mgr Tadeusz Gałuszka   dyżur w semestrze zimowym 2018/2019: czwartek, 13.15-15.00, p. 036
 
Zakład Afryki Subsaharyjskiej (w strukturze Katedry Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej)

dr hab. Krzysztof Trzciński, prof. UJ

(kierownik)

krzysztof.trzcinski@uj.edu.pl  
dr hab. Dorota Rudnicka-Kassem d.rudkass@interia.pl  
 
 

 

Katedra Euroazjatyckiej Transformacji Porównawczej

imię i nazwisko e-mail                                                
prof. dr hab. Jan Wiktor Tkaczyński (kierownik) jan.tkaczynski@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym 2018/2019 czwartek 11.30-12.30 p. 128
dr Marek Świstak marek.swistak@uj.edu.pl dyżur w semestrze zimowym   2018/2019: środa, 14.00-15.00, p. 124
     

 

Katedra Bezpieczeństwa Azji i Afryki

imię i nazwisko e-mail  

prof. dr hab. gen. dyw. Bogusław Pacek

(kierownik)

boguslaw.pacek@uj.edu.pl                           
dr hab. Piotr Gawliczek    

 

Współpracownicy

imię i nazwisko e-mail                   
gen. bryg. Radosław Kujawa                                                                                       
ambasador Jacek Najder    
Karolina Lemiesz karolina.lemiesz@op.pl dyżur w semestrze zimowym 2018/2019: środa 13.15-14.15, p. 127
Simona Sienkiewicz sim.sienkiewicz@gmail.com dyżur w semestrze zimowym 2018/2019: poniedziałek 10.00-11.00, p. 036