Pracownicy

Dyrekcja Instytutu

 

Katedra Azji Wschodniej i Południowej

 

imię i nazwisko e-mail dyżur

prof. dr hab. Adam W. Jelonek (kierownik)

ajelonek@hotmail.com

piątek po wcześniejszym ustaleniu spotkania pok. 0.07

prof. dr hab. Jan Wiktor Tkaczyński jan.tkaczynski@uj.edu.pl środa 12.00-13.00, czwartek 10.30-11.30 p. -1.07
prof. dr hab. Bogusław Pacek boguslaw.pacek@uj.edu.pl piątek 9.30-11.30
p. -1.07
     
dr hab. Marek Świstak marek.swistak@uj.edu.pl czwartek 13.00-14.00 p. -1.07
     
     

 

   
dr Olga Barbasiewicz olga.barbasiewicz@uj.edu.pl poniedziałek 11.00-11.30 p. -1.09
dr Paweł Dybała pawel.dybala@uj.edu.pl

wtorek 12.00-13.00
p. -1.09

dr Joanna Guzik j.m.guzik@gmail.com wtorek 15.45-16.45
p. -1.09
dr M. Pletnia   wtorek 12.00-13.00
p. -1.09
dr Joanna Puchalska j.k.puchalska@gmail.com czwartek 11.15-12.15
p. -1.09
mgr Krzysztof Moch krzysztof.moch@uj.edu.pl poniedziałek 11.15-12.15 p. -1.06
mgr Minako Rachwalski minako.rachwalski@uj.edu.pl  
mgr Klaudia Jędrusik-Dyla jedrusikklaudia@gmail.com czwartek 13.15-14.15 po wczesniejszym kontakcie mailowym
p. -1.06
mgr Masaki Yamazoe what-what-what@hotmail.co.jp czwartek 13.15-14.15 p. -1.09
dr hab. Łukasz Gacek, prof. UJ        lukasz.gacek@uj.edu.pl wtorek 13.00-14.00
p. 3.10

 dr hab. Ewa Trojnar, prof. UJ

ewa.trojnar@uj.edu.pl

piątek 12.00-12.30

p. 3.10

dr Rafał Kwieciński rafal.kwiecinski@uj.edu.pl środa 15.00-16.00
p. 3.10
dr Małgorzata Osińska malosi1875@gmail.com wtorek 14.00-15.00 p. 3.10 po wcześniejszym kontakcie mailowym
dr Joanna Wardęga joanna.wardega@uj.edu.pl wtorek 11.00-11.30
p. 3.10
dr A. Łuszczykiewicz antonina.luszczykiewicz@uj.edu.pl poniedziałek 9.30-10.30 p. 3.10
dr Bogdan Zemanek bogdan.zemanek@gmail.com  
mgr Ada Augustyniak ada.augustyniak@gmail.com wtorek 11.30-12.30
p. 3.10
mgr Runrun Liu   wtorek 11.30-12.30
p. 3.10
 

dr hab. Agnieszka Kuczkiewicz-Fraś, prof. UJ

a.kuczkiewicz-fras@uj.edu.pl poniedziałek 12.00-13.00 p. -1.14
dr Krzysztof Jakubczak x.jakubczak@gmail.com czwartek 16.45-17.45 p. -1.14
dr Kamila Junik-Łuniewska kamila.junik@uj.edu.pl  
mgr Marcin Ciemniewski marcin.ciemniewski@uj.edu.pl czwartek 14.45-15.45
p. -1.06
Zakład Korei

dr hab. Renata Czekalska, prof. UJ  (kierownik)

r.czekalska@uj.edu.pl piątek 13.45-14.45
p. -1.15
dr hab. Jerzy Bayer jerzy.bayer@uj.edu.pl poniedziałek 16.30-17.00 p. -1.08
dr hab. Piotr Kletowski piotr.kletowski@uj.edu.pl środa 18.30-19.30
p. -1.15
dr Joanna Guzik j.m.guzik@gmail.com wtorek 15.45-16.45
p. -1.09
dr Marek Hańderek marek.handerek@uj.edu.pl czwartek 16.30-17.15 p. -1.15
mgr Seungik Lee seungik.lee@uj.edu.pl czwartek 11.30-13.00
p. -1.06
 
     
dr Łukasz Fyderek

lukasz.fyderek@uj.edu.pl

środa 13.00-14.30
p. -1.08
dr Michał Lubina michal.lubina@uj.edu.pl środa 13.30-14.30
p. -1.08
 

dr hab. Agnieszka Kuszewska, prof. UJ

agnieszka.kuszewska@gmail.com wtorek 13.15-14.15
p. -1.08
dr Piotr Łukasiewicz piotr.lukasiewicz@uj.edu.pl czwartek 16.30-17.00 p. -1.08 (po wcześniejszym umówieniu mailowym)
dr Wojciech Maciejowski   piątek 14.00-15.00 p. -1.08 (po wcześniejszym umówieniu mailowym)

 

Katedra Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

 

imię i nazwisko e-mail  

ks. prof. dr hab. Krzysztof Kościelniak

(kierownik)

 xkoscielniak@gmail.com pok. -1.13
 

dr hab. Przemysław W. Turek, prof. UJ

przemyslaw.turek@uj.edu.pl poniedziałek 13.15-14.14 p.-1.10
dr hab. Joanna Dyduch joanna.dyduch@uj.edu.pl  
dr Daria Boniecka-Stępień daria_boniecka@wp.pl poniedziałek 10.45-11.30 p. -1.10
dr Magdalena Pycińska magdalena.pycinska@uj.edu.pl poniedziałek 11.30-12.30 p. 0.08
dr Artur Skorek arturskorek1@gmail.com środa 14.00-15.00
p. -1.10
dr Daniel Starzyński dstarzynski@tlen.pl  
mgr Nadim Housni nadem.husni@gmail.com wtorek 12.00-13.00
p. -1.06
 

dr hab. Paweł Siwiec, prof. UJ

pawel.siwiec@uj.edu.pl piątek 13.15-14.15
p. -1.13
dr Ida Balwierz idabal@wp.pl piątek 8.30-9.30
p. -1.13
dr Karolina Rak carolaynarak@gmail.com środa 09.30-11.30
p. 0.07
dr Marcin Rzepka marcin.rzepka@uj.edu.pl brak zajęć w I semestrze
     

prof. dr hab. Hubert Królikowski

hubert.krolikowski@uj.edu.pl  
     
dr Krzysztof Dziurzyński chris58k4@gmail.com brak zajęć w I semestrze
dr Michał Lipa michal.lipa@uj.edu.pl środa 10.30-11.30 p. -1.13
mgr Tadeusz Gałuszka tadeusz.galuszka@uj.edu.pl środa 11.30-13.00
p. -1.06
 

dr hab. Krzysztof Trzciński, prof. UJ

(kierownik)

krzysztof.trzcinski@uj.edu.pl środa 12.15-13.00
p. -1.12
 
 

 

Współpracownicy

imię i nazwisko e-mail                   
Karolina Lemiesz karolina.lemiesz@op.pl  
     
mgr A. Krakovetska    
mgr Simona Sienkiewicz sim.sienkiewicz@gmail.com